11.Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības pētījumu konference (ICBR 2022)

Print Friendly, PDF & Email

2022. gada 20. oktobris - 2022. gada 22. oktobris
9:00

 


No 2022.gada 20.līdz 22.oktobrim Daugavpils Universitātē notiks 11. starptautiskā bioloģiskās daudzveidības pētījumu konference (ICBR 2022).

Konference pulcēs studentus, absolventus, pēcdoktorantus, profesorus un citus pētniekus un sniegs plašu iespēju iedvesmojošām diskusijām un sadarbības tīklu veidošanai. Visi esat aicināti apmeklēt mūsu konferenci un iesniegt kopsavilkumus. Dalība konferencē ar mutisku prezentāciju vai stenda referātu ir bez maksas. Pavadošām personām un apmeklētājiem – konferences maksa 60 eiro apmērā.

Konferences valoda: angļu.

Konferences formāts: attālināti un klātienē

Reģistrācija: līdz 30.09.2022     reģistrēties šeit >>>  

Abstraktu iesniegšana: 30.09.2022

Konference tiks organizēta par vispārīgām tēmām ar mērķi nodrošināt forumu jaunu rezultātu prezentēšanai un apspriešanai. Zinātniskā programma tiks strukturēta plenārsēdēs, mutiskajās sesijās un stenda referātos. Starptautiski atzītie uzaicinātie plenārsēdes lektori sniegs plašu pārskatu par bioloģiskās daudzveidības pētniecības tēmām. Konferences tēmas ir šādas (bet ne tikai):

Konferences laikā tiks organizēta arī īpaša sesija par invazīvām sugām un bioloģisko daudzveidību sadarbībā ar LIFE integrēto projektu “Natura 2000 aizsargājamo teritoriju tīkla pārvaldības un pārvaldības optimizēšana Latvijā”.

Vairāk informācijas par konferenci >>>

Konferenci organizē Daugavpils Universitāte LIFE projekta “Apdraudētas sugas Latvijā: uzlabotas zināšanas, kapacitāte, dati un informētība” (LIFE FOR SPECIES, projekta Nr. LIFE19GIE/LV/000857) ietvaros.

Sadarbībā ar DU UNESCO katedru un Starptautiskā tīkla “Journal of Teacher Education for Sustainability” dalībniekiem notiks konferences sesija “Ceļā uz personīgāku un integrētāku ilgtspējas fenomena izpratni skolotājiem un augstākajai izglītībai”. Sesijas dalībnieki aplūkos daudzveidības vērtību no JTES pētnieku pieredzes perspektīvām skolotāju un augstākās izglītības pārorientēšanā uz ilgtspēju.

Bioloģiskās daudzveidības pētījumu konference Daugavpils universitātē
 

Saistītās aktivitātes

Meklēšana

Skip to content