Seminārs par mežu biotopu apsaimniekošanas efektivitātes monitoringu

Print Friendly, PDF & Email

2023. gada 06. decembris - 2023. gada 06. decembris
9:00 - 12:00

Latvijas Universitāte un Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz semināru par jaunizstrādāto mežu biotopu apsaimniekošanas efektivitātes monitoringa metodiku, kas tapusi LIFE-IP LatViaNature projektā.

Mērķis ir izstrādāt un aprobēt monitoringa metodi, lai pēc vienotas pieejas varētu ievākt datus dabas apsaimniekošanas projektos, novērtējot mežu biotopu apsaimniekošanas darbu efektivitāti. Līdz šim izmantotas dažādas metodes, kas neļauj savstarpēji salīdzināt datus un izdarīt plašākus secinājumus.

Seminārā plašāk ar monitoringa metodi un tās praktiskās pielietošanas pieredzi iepazīstinās Latvijas Universitātes zinātnieki Guntis Brūmelis un Didzis Tjarve. Seminārs notiks tiešsaistē Teams platformā.

Reģistrācija līdz 22.11.2023.: https://ej.uz/meža_monitorings_seminārs . Saite uz sanāksmi tiks izsūtīta reģistrētiem dalībniekiem dažas dienas pirms pasākuma.

Lūdzu, reģistrējieties arī tad, ja esat ieinteresēts metodikas saturā, bet nevarēsiet piedalīties seminārā. Apmēram divas nedēļas pirms semināra tiem, kas būs pieteikušies, izsūtīsim metodiku lasīšanai un komentēšanai, kā arī varēs sūtīt rakstiskas atsauksmes.

Saistītās aktivitātes

Meklēšana

Skip to content