11.starptautiskā konference par apmeklētāju vadību un monitoringu rekreācijas un aizsargājamās teritorijās

Print Friendly, PDF & Email

19. septembris, 2022 līdz 22. septembris, 2022
9:00 līdz 16:30

Lasīt ziņu |


No 19.līdz 22.septembrim Jūrmalā, viesnīcā SemaraH Hotel Lielupe pētnieki un nozares profesionāļi tiksies globālā konferencē, lai apmainītos zināšanām un iepazīstinātu ar jaunākajiem pētījumiem savā jomā. Galvenā konferences tēma: “Apmeklētāju uzvedības izmaiņas  un ainavas rekreācijas patēriņš atpūšoties brīvā dabā globālā zaļā kursa kontekstā”.

Konferencē būs četras galvenās lekcijas, kopumā paredzētas 15 darba sesijas ar vairāk nekā 60 ziņojumiem.

Konferences programma >>>

Konferences galvenajā sesijā dalībniekus uzrunās Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru Nacionālā parka (ĶNP) Dabas centra vadītāja Agnese Balandiņa, akcentējot ĶNP apmeklētāju uzvedības izmaiņām vairāk nekā 20 gadu garumā Ķemeru purva takās. Skatīt kopsavilkumu >>>

Konferences sesijā par ietekmi uz apkārtējo vidi, ekosistēmu pakalpojumiem un labklājību (Sesija 3A “Carrying capacity of the environment, ecosystem services and well-being”) uzstāsies LIFE-IP LatViaNature biotopu ekspertu nodaļas vadītaja Agnese Priede stāstīs par īpaši aizsargājamo dabas teritoriju apmeklētāju ietekmi uz apdraudēto augu sugām. Skatīt ziņojuma kopsavilkumu >>>

Vairāk informācijas par konferenci >>>

 

Konferences rīkotājs ir Vidzemes Augstskola, kas to organizē sadarbībā ar Latvijas Kongresu biroju un Dabas aizsardzības pārvaldi.

Konferenci atbalsta LIFE-IP LatViaNatura un Valsts pētīju programmas projekts “Ilgtspējīga zemes resursu un ainavu pārvaldība: izaicinājumu novērtējums, metodoloģiskie risinājumi un priekšlikumi”, kā arī Latvijas investīciju un attīstības aģentūra.

Konferences valoda – angļu. Norise – klātienē un attālināti.

VIa konference

Via konference MMV
Foto: Andris Klepers

Saistītās aktivitātes

Meklēšana

Skip to content